Одним з пріоритетних завдань влади – розвиток молодіжного середовища у Стрийській громаді

29 Жовтня 22:05

Віднедавна у Стрию запрацював Молодіжний центр під керівництвом Любов Костів. Це новий простір, де сучасна молодь може разом проводити час, креативити та спілкуватися. Також в центрі громадські активісти можуть реалізовувати свої проєкти, створювати ініціативи та працювати над розвитком молодіжної політики в Стрийській громаді. Офіс «молодіжки» розташований на першому поверсі колишньої міської поліклініки. За короткий час роботи тут вже провели чимало заходів. Зокрема, кіносеанси, квартирники, екскурсії, літературні читання та ін. Стати відвідувачем Молодіжного центру може будь-який мешканець Стрийської ТГ віком від 14 до 35 років.