Відповідно до постанови Кабміну з 30.10.2021 року на території Стрийської територіальної громади вступає в дію «червоний» рівень епідемічної небезпеки

29 Жовтня 22:04

Додатково до обмежувальних заходів запроваджують заборону відвідувати заклади громадського харчування, торгово-розважальні центри, спортивні зали тощо без негативного результату тестування на ковід (проведене не більш як за 72 години) або документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації. На територіях загального користування, якщо нема можливості дотримуватися фізичної дистанції не менше одного метра, обов’язковими є засоби індивідуального захисту.

Робота закладів освіти – за умови наявності повного курсу вакцинації у всіх працівників