Напередодні Різдва Христового, міський голова Олег Канівець зустрівся з учнями та викладачами трьох мистецьких шкіл Стрийської ТГ

5 Січня 14:18

Сьогодні, напередодні Різдва Христового, міський голова Олег Канівець зустрівся з учнями та викладачами трьох мистецьких шкіл Стрийської ТГ, щоб особисто висловити подяку за творчість та красу, яку діти організували у коридорах міської ради. Ось уже близько двох тижнів художні роботи вихованців Стрийської, Братківської та Лисятицької мистецьких шкіл дарують справжню різдвяно-новорічну казку всім, хто працює чи відвідує адмінбудівлю. Олег Канівець привітав кожного учня зі святами та висловив сподівання на подальшу співпрацю міської ради та талановитої учнівської молоді. За особливі старання та різдвяний настрій голова Стрийської громади вручив учням солодкі подарунки та книги. Також подарунки отримали і вчителі. Виставка дитячих робіт триватиме до кінця зимових свят.