Триває конкурс на найкращу ялинку громади

5 Січня 10:45
Яка ж ялинка найкраща?🎄 Цьогоріч стрийське новорічно-різдвяне дерево бере участь одразу у двох конкурсах краси серед ялинок західного регіону України, які організували новинний портал “Твоя Львівщина” та фейсбук-сторінка «Tvereza.UA» . Наразі триває голосування за першість в двох номінаціях “Найкраща ялинка Львівщини – 2022” та «Найкрасивіша ялинка Галичини – 2022». У відбірковому етапі на порталі «Tvereza.UA» головне різдвяне дерево Стрийської громади набрало найбільшу кількість голосів – 4 687 і випередило міста Калуш, Буськ, Червоноград та Судова Вишня. Менш активніше за ялинку голосують на фейсбук-сторінці “Твоя Львівщина”. Наше різдвяне дерево, на жаль, не в лідерах. Та головне голосування ще попереду. Жителі Стрийської громади можуть підтримати свою ялинку вподобайкою під фото хвойної красуні на кожній із сторінок. Необхідно дочекатися старту наступного етапу голосування.