КП “Стрийводоканал” встановив тарифи на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення на 2022 рік

19 Листопада 15:23

КП “Стрийводоканал” встановив тарифи на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення для населення, бюджетних установ та інших споживачів Стрийської територіальної громади на 2022 рік. З 1 січня метр кубічний централізованого водопостачання становить 21,03 грн (з ПДВ), а централізованого водовідведення — 15,19 грн (з ПДВ).

Також встановлено тариф 2 638,93 грн/Гкал (без ПДВ) на виробництво теплової енергії з використанням нетрадиційних та поновлювальних джерел енергії ТзОВ “ДРОГОБИЧТЕПЛОМЕРЕЖА” (виробляється котельнею за адресою м.Стрий, вул.Петлюри , 72) для потреб КНП Стрийської МРЛО “Стрийська міська лікарня”.