Колектив Стрийської міської ради вітає з 70-ти річним ювілеєм депутата Ігоря САФІЯНИКА

25 Квітня 15:11

Пан Ігор депутат міської ради кількох скликань, директор Стрийської станції юних техніків, Заслужений вчитель України, Майстер спорту України міжнародного класу, Чемпіон світу в командному заліку з автомодельного спорту, Чемпіон світу в особистому заліку, дворазовий чемпіон Європи в особистому заліку. Більше 16 років входить в 20-ку сильніших спортсменів світу. Виховав більше 250 чемпіонів та призерів України серед дорослих, юнаків та школярів. В часі повномасштабного вторгнення став активним волонтером на підтримку ЗСУ.

Міський голова Олег Канівець на сесії міської ради урочисто привітав ювіляра та вручив відзнаку «За заслуги м.Стрий».
Міцного здоровʼя та Божих щедрот!

Пишаємося!