Подяка від 20 Окремого батальйону спеціального призначення “Україна”

25 Квітня 13:29

Сесію Стрийської міської ради відвідав військовослужбовець 20 Окремого батальйону спеціального призначення “Україна” Окремої президентської бригади лейтенант Володимир Горячий.
Воїн вручив міському голові Олегу Канівцю подяку від командира та бойовий прапор батальйону за вагому фінансову допомогу від Стрийської громади. Лейтенант також виступив зі словами подяки та мотивації перед депутатами.
Рішенням сесії міської ради попереднього засідання на військову частину було виділено субвенцію з міського бюджету (зокрема, на мавіки різних конфігурацій), яка дозволила стримати ворога у критичний період. Батальйон працює на багатьох напрямках, зокрема, на Новопавлівському на Донеччині і оберігає небо столиці.
Дякуємо Вам, наші Воїни!