Делегація Стрийської міської ради у Закопане

30 Травня 14:20

Заступники міського голови Микола Дмитришин, Христина Грех та начальниця управління освіти Лідія Стасенко у складі делегації від Стрийської міської ради відвідали місто-побратим Закопане.

У перші дні війни Закопане одне з перших надіслало у Стрий вантажі гуманітарної допомоги та свою добросусідську підтримку. Стрияни подякували за солідарність та обговорили можливі культурні, освітні та гуманітарні проекти. Також у місті відвідали українських біженців та учнів Вінницького ліцею, яких прихистили у місцевому пансіонаті працівників освіти. Навідалися з гостинцями і до юних стриян, вихованців Стриської академії футболу, які зараз навчаються у місті Живєц. Ми вдячні всім нашим дружнім містам з-за кордону, які підтримують Україну у боротьбі з окупантом.

Разом до перемоги!