Готуємося до зими

3 Жовтня 14:57

Як зазначив Премʼєр-міністр Денис Шмигаль, цей опалювальний сезон без перебільшення стане найскладнішим в історії незалежної України. Він прогнозує складне, але стабільне проходження цього опалювального сезону. Необхідні запаси енергоносіїв є, водночас існує реальна загроза атак по критичній інфраструктурі. Станом на початок вересня уражені 334 об’єкти критичної інфраструктури у сфері теплопостачання, 10 ТЕЦ та 2 ТЕС. Протягом місяця удари продовжувалися, що свідчить про наміри ворога позбавити українців взимку тепла. Державна влада запевняє, що готує антикризові плани і готова до будь-якого розвитку подій, проте громадяни мусять також індивідуально готуватися до опалювального сезону, зокрема, провести побутову термомодернізацію. Первинні заходи дозволять зменшити втрати теплової енергії та створити мікроклімат в оселях. Міністерство розвитку громад та територій України розробило рекомендації для власників квартир та приватних будинків, як підготувати домівки до холодів. Тарифи для населення на майбутній опалювальний сезон будуть незмінними.