Німецький волонтер з міста-побратима Дюрен Герхард Сюр знову відвідав наше місто з своєю гуманітарною місією

3 Жовтня 11:03
Цього разу привіз ігровий та спортивний інвентар для дитячих садочків та початкових шкіл Стрийської громади, одяг для дітей позбавлених батьківського піклування, засоби гігієни, два проектори та багато інших корисних речей.
Підтримка міста-побратима Дюрена дає нам можливість реалізовувати багато проєктів для розвитку та допомоги дітям, один з яких придбання автобуса для перевезення школярів Стрийської громади.
Міський голова Олег Канівець подякував за благодійність та розповів, що невдовзі у Німеччині планує взяти участь у німецько-українській конференції муніципальних партнерств у Аугсбурзі для налагодження партнерства для розбудови і розвитку українських міст. Сподіваємося на результативну співпрацю.
Дякуємо німецьким друзям за підтримку та допомогу!
Разом до перемоги!