Вже вдруге після повномасштабного вторгнення посол Франції в Україні п. Етьєн де Понсен відвідав Стрий

4 Листопада 18:00
В квітні дипломат ознайомився з роботою міської ради у сфері прийому внутрішньо переміщених осіб. Згодом французькі колеги перерахували на потреби української оборони 55 тис. грн. Сьогодні іноземна делегація офіційно передала на потреби ВПО, що зареєстровані у Стрийській громаді, кількадесят тон гуманітарного вантажу, а саме продукти харчування, будівельні матеріали та ліки.
Пан Етьєн відзначив, що Франція підтримує Україну у її боротьбі з окупантом і «посилає політичний сигнал солідарності на всіх фронтах: економічному, оборонному, соціальному та гуманітарному». Стрийський міський голова Олег Канівець подякував французам за підтримку та можливість розвивати співробітництво з Францією.
Щиро дякуємо за допомогу Міністерству Європи та закордонних справ Франції, посольству Франції в Україні та посольству України в Румунії, а також відділу туризму та промоції Стрийської міської ради за якісну та ефективну співпрацю.
Разом до перемоги!