​​Послуги ЦНАП стали ще доступнішими

4 Листопада 13:40

На території Стрийської громади утворили три віддалених робочих місця адміністраторів центру наданняй адміністративних послуг виконавчого комітету Стрийської міської ради. За таке рішення проголосували місцеві депутати на минулій сесії.

Відтепер адмінпослуги, серед яких надання відомостей з Державного земельного кадастру, реєстрація місця проживання особи, зняття з реєстрації місця проживання особи, продовження строку дії паспорта прив’язки тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності, видача посвідчень дитини з багатодітної сім’ї, видача довідки про склад сім’ї тощо, доступні у трьох старостинських округах: – с. Жулин, вул. Героїв Небесної Сотні, буд. 3; – смт Дашава, вул. Т.Шевченка, буд. 7; – с. Великі Дідушичі, вул. Гошівська, буд. 150.

Серед умов створення «кабінетів» адміністраторів поза межами міста є розташовання населеного пункту на відстані більше ніж 14 кілометрів до центру та кількість населення не менше ніж 500 осіб.