Ще одна «швидка» вирушить в одну з бригад ЗСУ
![Ще одна «швидка» вирушить в одну з бригад ЗСУ](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/07c878c1-43e3-4afd-9960-19eaa169a2f9.jpg)
Дякуємо за сприяння німецькій фундації «Франкфуртський ОБОЗ», волонтерам Інні, другу «Механіку» та Володимиру Лисенко (друг «Квітень»), який пригнав автівку в Україну. Карету швидкої допомоги уже готують заповнити необхідним для захисників перед відправкою на схід. Зокрема, декілька пар високоякісних берців, які закупили за кошти з місцевого бюджету, уже в салоні. Їх передадуть бійцям, які їх замовляли.
Разом до перемоги!