Ще один оновлений контейнерний майданчик на вулиці Олесницького
![Ще один оновлений контейнерний майданчик на вулиці Олесницького](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/252240500_258279126341399_417113899891257319_n_0.jpeg)
Компанія «ГрінЕра», як офіційний перевізник ТПВ, виконує зобов‘язання щодо благоустрою сміттєвих майданчиків. Перші два були оновлені силами МККП, решта – за перевізником. Згідно з інвестиційною програмою завершити мають до 2023 року. Підняття тарифу на вивезення сміття зумовлене новою якістю послуг та сучасними, впорядкованими майданчиками.