У Стрийській міській раді продовжують працювати над створенням безпечного та комфортного простору для стриян та гостей міста

19 Жовтня 16:49

Триває розробка транспортної моделі Стрия, яка включатиме зміни організації руху транспорту та паркування, будівництво велодоріжок, а також збільшення і розвиток пішохідних зон. Презентацію для представників міської ради провела компанія URBAN PROMO. Фахівці поділились результатом транспортних досліджень у Стрию, показали яким є рівень безпеки руху на ділянках вулиць і перехрестях, чи доцільно змінювати схему організації дорожнього руху та причини завантаженості дорожньої мережі. Консультаціі тривають. Нову транспортну модель розпочнуть втілювати в життя вже у 2023 році.