У музеї Стрийського меморіального комплексу “Борцям за волю України” триває виставка-продаж мистецьких робіт
![У музеї Стрийського меморіального комплексу “Борцям за волю України” триває виставка-продаж мистецьких робіт](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/322958334_872203380558939_2090612543363122626_n.jpg)
У музеї Стрийського меморіального комплексу “Борцям за волю України” триває виставка-продаж творчих робіт викладачів художніх шкіл та відділів шкіл мистецтв Львівщини, керівників гуртків ЦТДЮ та позашкільних мистецьких закладів Львівщини на тему “Мій янгол”.
Кошти з продажу картин передадуть на потреби Захисників. Організатор ГО “Спілка творчих людей”.
Виставка триватиме до кінця лютого.