Уже завтра у Стрию відбудеться ІІІ всеукраїнський літературно-музичний бранч “Поетичні зажинки”
![Уже завтра у Стрию відбудеться ІІІ всеукраїнський літературно-музичний бранч “Поетичні зажинки”](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/5c8c339a-05a8-43dd-83c5-fcf885a63c2c.jpg)
Сучасні автори зі всієї України презентуватимуть альманах “СНІП: сучасна новелістика і поезія”. Всього до нашого міста прибуде близько 40 письменників. Представлятимуть свою творчість та збиратимуть кошти для ЗСУ. Організатор заходу — ГО “Мистецька толока”.
Відбудуться «Поетичні зажинки» 25 березня, початок о 15 годині в малому залі Народного Дому.