Сьогодні, 11 листопада, дружня Польща відзначає одне з найголовніших державних свят – День Незалежності
![Сьогодні, 11 листопада, дружня Польща відзначає одне з найголовніших державних свят – День Незалежності](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/2f7786d9-6cb6-4e2d-9b02-609cebcfc621.jpg)
Польща вже понад сто років розвиває свою націю, як вільна та демократична країна. Навіть нацистський та комуністичний період не зуміли змінити курсу поляків. Тож щиро вітаємо польський народ з Днем Незалежності.
Вітаємо наші міста-побратими в Польщі, Новий Сонч, Закопане та Лєшно, Генеральне Консульство РП у Львові та польську громаду нашого міста. Зокрема, школу польської національної меншини, ГО “Родина Кольпінга м.Стрий”, представників Університету Третього Віку ГО «Родина Кольпінга м.Стрий», Товариство польської культури, Культурно-освітній центр ім.Корнелія Макушинського.
Зі святом! І разом до перемоги!