Сьогодні відзначають своє професійне свято працівники радіо, телебачення та зв’язку
![Сьогодні відзначають своє професійне свято працівники радіо, телебачення та зв’язку](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/a5a400bf-4a21-43e1-97ae-83cf338156a0.jpg)
Люди, без яких не можливо уявити сучасне суспільство. Ми завжди шукаємо свої джерела інформації, щоб йти в ногу з часом, щоб формувати свою думку і реагувати на перипетії дня.
Важливість професії дуже добре розуміють наші вороги і активно використовують у війні, тому пам’ятаймо, що варто довіряти тільки перевіреним джерелам.
Принагідно вітаємо колег з радіо «Голос Стрия», 90.0 FM та інформаційної служби міської ради.