Розпочався перший етап реконструкції каналізаційних очисних споруд
![Розпочався перший етап реконструкції каналізаційних очисних споруд](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/944ffb9b-5c9d-422e-8716-742ee9cccf6c.jpg)
На головній каналізаційній насосній станції (ГКНС) в селі Добряни стартували підготовчі роботи. Інженерні мережі тут збудовані у 1976 році і перебувають в аварійному стані. До кінця року планують замінити: – трубопровід та обладнання у приймальному та машинному залах; – напірний каналізаційний колектор(2,5км) від ГКНС до КОС (каналізаційні очисні споруди). Реконструкція дасть можливість нарешті якісно і безпечно перекачувати стоки з усього міста на очисні споруди.