Топ теми:

Список інтернет-ресурсів, якими можна скористатися з метою пошуку роботи

7 Червня 12:11

Впродовж періоду  з 24.02.2022  по 06.06.2022рр.  до Стрийського міськрайонного центру зайнятості звернулось  203 ВПО з метою пошуку роботи . 70   осіб зареєстровано як безробітні . Станом на 06.06.2022р. 23 особи  вже працевлаштовано.

З метою пошуку роботи , чи одержання  інформації ви можете скористатись такимиі інтернет – ресурси:

 

 

  1. Якщо ви втратили роботу, хочете отримати допомогу від держави або плануєте працевлаштувати вимушених переселенців , відкрити або закрити власну справу , гід з державних послуг підкаже, як це зробити.

Детальніше про те, які послуги можна отримати через Єдиний портал державних послуг «Дія» в режимі онлайн, за посиланням:  https://bit.ly/3N9nqzz

 

  1. Служба зайнятості надає послуги у сфері працевлаштування всім незайнятим громадянам, незалежно від статті звільнення, котрі бажають працювати, а також зайнятим особам, що хочуть змінити місце праці або працевлаштуватися за сумісництвом чи у вільний від навчання час, готові та здатні приступити до прийнятної роботи✔. На час дії воєнного стану внутрішньо переміщеним особам надається статус безробітного без застосування звичайних вимог✔. Зокрема особа, котра перебуває на тимчасово окупованій території або у районах, де активно ведуться бойові дії, може звернутися до місцевого підрозділу  служби зайнятості будь-якими доступними їй засобами комунікації, у тому числі електронними, із заявою про надання статусу безробітного.   Надання статусу безробітного внутрішньо переміщеним особам, а також особам, які перебувають на тимчасово окупованій території або на території, на якій ведуться бойові дії, які не мають документів, необхідних для реєстрації їх як безробітних, та/або про періоди страхового стажу, трудової діяльності, заробітну плату (дохід, грошове забезпечення), здійснюється на підставі відомостей державних реєстрів.  Детальніше за посиланням:  https://bit.ly/3PDz2MQ
  2. Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо функціонування сфер зайнятості та загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття під час дії воєнного стану» від 21 квітня 2022 року № 2220-IX внутрішньо переміщена особа, котра не мала можливості припинити трудовий договір (інший вид зайнятості) відповідно до пункту 1 статті 36, статей 38, 39 Кодексу законів про працю України у зв’язку з неможливістю продовження роботи за таким трудовим договором (іншого виду зайнятості) за попереднім місцем проживання, для набуття статусу безробітного та отримання допомоги по безробіттю і соціальних послуг має право припинити такий трудовий договір в односторонньому порядку, подавши до центру зайнятості за місцем проживання внутрішньо переміщеної особи заяву на ім’я роботодавця про припинення трудового договору✔. Тобто внутрішньо переміщені особи тепер для набуття статусу безробітного та отримання допомоги по безробіттю і соціальних послуг можуть звільнитися за допомогою центру зайнятості за новим місцем проживання.  Датою припинення трудового договору є день, наступний за днем подання заяви до центру зайнятості✔.  Центр зайнятості за місцем проживання внутрішньо переміщеної особи у день припинення трудового договору повідомляє про це:      роботодавця (будь-якими засобами комунікації, у тому   числі електронними);   територіальний орган Пенсійного фонду України;   територіальний орган Державної податкової служби.  Консультації з питань додержання законодавства про працю (звільнення, організація трудових відносин під час воєнного стану, нарахування та виплата зарплати, надання відпусток тощо), охорону праці, гігієни праці, розслідування нещасних випадків на виробництві, адміністративних послуг тощо, а також інших питань діяльності Головного управління Держпраці у Львівській області можна отримати за допомогою сервісу «інтерактивний інспектор» за посиланням:

https://bit.ly/3whnJlH

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту