Топ теми:

Робота на Львівщині: кому пропонують найвищі зарплати?

11 Жовтня 13:51

Станом на 9 жовтня поточного року Львівський обласний центр зайнятості оперував інформацією про наявність у регіоні 9230 вільних робочих місць і вакантних посад.
Найвищий заробіток – 80,0 тис. грн – пропонують у Радехові начальнику (завідувачу) рільничого підрозділу, інженеру з транспорту (64,0 тис. грн) та водію автотранспортних засобів (60,0 тис. грн, міжнародні перевезення).
Майже у 60 варіантах працевлаштування вказана зарплата від 40 тис. грн. На неї у Львівському районі можуть розраховувати електрозварники ручного зварювання, водії автотранспортних засобів, менеджери (управителі) із збуту, слюсарі з ремонту колісних транспортних засобів, аналітики та фахівці банківської сфери, директори відділення, юрисконсульт, заступник начальника відділу та інженери.
Заробіток від 30 до 40 тис. грн працедавці задекларували у більш як 300 вакансіях. Понад 200 з них зареєстровано у Львівській територіальній громаді для водіїв автотранспортних засобів, водіїв навантажувача, токарів, мулярів, укладальників-пакувальників, штукатурів, малярів, монтажників гіпсокартонних конструкцій, кухарів, покрівельників будівельних, інкасаторів-водіїв, операторів верстатів з програмним керуванням, підсобних робітників, вантажників, а також інженерів, головного бухгалтера, інженера з якості, представників торговельних, майстрів виробничої дільниці, фахівців, інженерів з механізації та автоматизації виробничих процесів, начальників диспетчерської (виробничо-диспетчерської) служби, головного експерта, дизайнера-виконавця, інженера з комп’ютерних систем тощо.
Ще 40 вакансій з винагородою у діапазоні 30-40 тис. грн зафіксовано у Червоноградському районі для трактористів-машиністів сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва, водіїв автотранспортних засобів, грибоводів, вантажників, інженерів, інженерів з автоматизованих систем керування виробництвом, інженерів-механіків групових, менеджерів (управителів) з постачання, механіків з ремонту транспорту.
У Дрогобицькому районі 30 тис. грн пропонують інженеру-технологу (дільниця з механічної обробки деталей на верстатах з програмним керуванням), у Стрию – водію-далекобійнику (кат. Е), у Яворові – водію зерновоза марки MAN або DAF.
Із повним переліком вільних робочих місць і вакантних посад можна ознайомитися у закладці «Єдиний портал вакансій» .

 

Стрийська філія Львівського центру зайнятості

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту