Топ теми:

Ринок праці Львівщини: вакансій вдвічі більше, ніж безробітних

11 Серпня 12:00

Чисельність зареєстрованих безробітних, котрі станом на 1 серпня 2023 року користувалися послугами Львівського обласного центру зайнятості з метою працевлаштування, становила 3780 осіб, з них 2579 отримували допомогу з безробіття.
У січні-липні п. р. через службу зайнятості знайшли роботу 7553 особи, у тому числі 5382 безробітних.
Професійним навчанням охоплено 904 жителів області, з них 413 осіб проходили вишкіл у Львівському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Ваучер для перепідготовки, спеціалізації, підвищення кваліфікації отримали 644 особи.
До тимчасової зайнятості залучено 252 безробітних, з них 232 взяли участь у громадських роботах. Ще 367 осіб виконували суспільно корисні роботи.
База вакансій у перші дні серпня поточного року складалася із 8,4 тис. пропозицій працевлаштування. Середній розмір заробітної плати, зазначений у вакансіях, становив 11,8 тис. грн.
Допомогу щодо пошуку роботи можна отримати у будь-якому підрозділі Львівського ОЦЗ, консультаційна підтримка за телефоном «гарячої лінії» (032) 23 23 490, а також на офіційному телеграм-каналі Львівської обласної служби зайнятості @DCZ_Lviv. Із повним переліком вільних робочих місць і вакантних посад можна ознайомитися у закладці «Єдиний портал вакансій» інтернет-ресурсу Державної служби зайнятості, на сайті Львівського ОЦЗ та профілі «Львівський обласний центр зайнятості.» у соціальній мережі «Фейсбук»

Стрийська філія Львівського обласного центру зайнятості

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту