Топ теми:

Отримати ваучер на навчання стало ще зручніше!

13 Червня 15:30

З 01 червня 2023 року Державною службою зайнятості спрощено процедуру отримання ваучера на навчання! Відтепер ви зможете подати онлайн-заявку на отримання ваучера безпосередньо на нашому порталі і ваша заявка буде опрацьована фахівцями служби зайнятості протягом 3 робочих днів!
Детальніше про можливості ваучера можна прочитати тут.
На сьогодні завдяки ваучеру можливе навчання за123 професіями та спеціальностями. Серед робітничих професій – такі затребувані у роботодавців, як: бетоняр; штукатур; муляр; продавець непродовольчих товарів, продавець продовольчих товарів, молодша медична сестра (молодший медичний брат) з догляду за хворими; монтажник з монтажу сталевих та залізобетонних конструкцій; слюсар будівельний; електромонтер з ремонту та обслуговування апаратури та пристроїв зв’язку; електромонтер з експлуатації розподільних мереж; оператор котельні; слюсар-електрик з ремонту електроустаткування; провідник пасажирського вагона; службовець на складі (комірник); дорожній робітник тощо.
Вартість ваучера не може перевищувати 10-кратного розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, на сьогодні – це майже 27 тис. грн. Якщо вартість навчання перевищує цю суму, то роботодавець або фізична особа доплачує різницю самостійно.
Додаткову інформацію щодо можливостей отримання ваучера на навчання можна отримати внайближчому центрі зайнятості, в розділі«Ваучер»на порталі служби.
Навчаємось! Працюємо!
Робимо все можливе, щоб наші послуги ставали для вас ще зручнішими!

 

Стрийська філія Львівського обласного центру зайнятості

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту