Топ теми:

Оновлено єдиний портал вакансій

12 Грудня 10:15

Завдяки спрощеному та вдосконаленому інтерфейсу відтепер знайти роботу на порталі вакансій стало ще зручніше! Портал вакансій адаптований для всіх мобільних пристроїв. Бажаючі також можуть оформити підписку на актуальні вакансії за галуззю або регіоном через наші чат-боти у або . Вакансії служби зайнятості також публікуються на наших ресурсах: Telegram-каналі “Робота зараз: Державна служба зайнятості” та порталі служби.
Роботодавці та HR можуть самостійно подати вакансію через особистий кабінет.. Одразу після модерації ваша вакансія з’явиться на всіх наших ресурсах, зокрема на єдиному порталі вакансій, а наші фахівці почнуть підбір найкращих кандидатів!

Довідково: Створення порталу було ініційоване Міністерством економіки та Державною службою зайнятості навесні 2022 року. Наприкінці травня Мінекономіки та Держслужба зайнятості підписали про співпрацю та інформаційну взаємодію між з 6 найбільшими сайтами з працевлаштування (work.ua, robota.ua, grc.ua, novarobota.ua, pidbir.com, ua.jooble.org). 19 вересня 2023 року портал розпочав свою роботу. Наразі на порталі щоденно розміщується більше 220 тисяч вакансій, які оновлюються онлайн.

 

 

Стрийська філія Львівського обласного центру зайнятості

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту