Топ теми:

Довідки про наявність у ФО статусу підприємця (ФОП) органи ДПС не надають

9 Листопада 15:42

Стрийська ДПІ ГУ ДПС у Львівській області повідомляє, що надання органами ДПС довідок про наявність у фізичної особи статусу підприємця чинними нормативно-правовими актами не передбачено.

Органи державної реєстрації ведуть Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань (далі – ЄДР) та надають відомості з нього  – абз.4 п. 1 част. 3 ст. 5 Закону України від 15.05.2003  № 755-IV «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань» .

При цьому відомості, що містяться в ЄДР, є відкритими та загальнодоступними (крім реєстраційних номерів облікових карток платників податків та паспортних даних) а у випадках, передбачених Законом №755, за їх надання стягується плата.

Порядок надання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань затверджений наказом Міністерства юстиції України від 10.06.2016 № 1657/5.

Розпорядником ЄДР є Міністерство юстиції України, яке запровадило он-лайн сервіс отримання відомостей з ЄДР через офіційний веб-сайт за адресою: https://usr.minjust.gov.ua.

  Стрийська ДПІ ГУ  ДПС у Львівській області

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту