Плюс один старлінк в поміч захисникам
![Плюс один старлінк в поміч захисникам](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/ec2f1cef-3e53-4285-8dd0-498f1b68dd28.jpg)
Дякуємо депутату Стрийської міської ради Ігорю Сафіянику та Українській Федерації автомодельного спорту за фінансову допомогу в організації закупівлі обладнання для супутникового Інтернету для Стрийської ТрО.
Також дякуємо спортсменам з Польської, Литовської та Естонської федерацій автомодельного спорту, які передали українським захисникам значну гуманітарну допомогу.
Разом до перемоги! Єдність – це те, з чим здобудемо перемогу .