Оздоровчий туризм в дії
![Оздоровчий туризм в дії](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/93d456eb-56d7-42bc-9717-9b01e47c0b32.jpg)
З нагоди Дня Прапора, Дня Незалежності України, в межах обласних комплексних змагань за програмою ХХХІ спортивних комплексних ігор Львівщини, XV обласних ігор ветеранів спорту та VIII ігор людей з інвалідністю, відбулось сходження на гору Парашку (1271 м.), найвищу вершину Сколівських Бескидів. Участь у сходженні взяли 9 команд з територіальних громад Львівщини. У категорії “Ветерани” спортсмени Стрийської ТГ зайняли 3 місце. Вітаємо і дякуємо за гарт!