Льодова арена у Стрию
![Льодова арена у Стрию](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/388fb137-49f3-4046-bd29-bcbce4a381a0-1.jpg)
Міська рада отримала типовий проєкт будівництва льодової арени в рамках програми Президента України «Велике будівництво». Наші спеціалісти розпочинають роботу над виготовленням вихідної документації. А саме написання технічних умов на інженерне забезпечення та визначення проектної організації, яка має здійснити адаптацію типового проекту до нашої місцевості. Нагадуємо, Льодова арена у Стрию розташовуватиметься на вулиці Болехівській (колишній стадіон «Юність»), передбачає універсальну арену (лід та накриття) та 450 глядацьких місць.