Відбулася робоча зустріч представників міської ради та старост з керівництвом Південного РЕМу та Стрийського відділення АТ «Львівгаз».

18 Лютого 15:46

Вирішили питання комунікації з старостинськими округами, створили робочу групу для спільного обстеження лінії електропередач та складання графіків очистки трас електромереж сільських територій. Очолив робочу групу заступник міського голови Михайло Журавчак. Обговорили необхідність заміни дерев’яних електроопор та перетяжку проводів, надали пропозиції щодо капітальних ремонтів ліній. Також Південний РЕМ поділився своєю інвестиційною програмою на 2022 рік. Передбачена реконструкція електромереж з встановленням розвантажувальних трансформаторних підстанцій у селах Добряни та Кути. Газовики на цей рік запланували реконструкцію газопроводів у селах Лисятичі (1,335 км), Подорожнє (1,791 км), Вівня (0,682 км) та Стриганці (0,118 км). Також замінюватимуть розподільчий газовий пункт.