Топ теми:

Львівська ОВА повідомляє!

8 Червня 15:58

Європейська Бізнес Асоціація з початку війни трансформувала під потреби війни свій онлайн центр повторного використання – Sekond Chance Bank (Банк Другий Шанс для речей, що були у користуванні). Ця платформа повністю адаптована під збір оголошень про продукцію (засоби захисту, ліки, продукти, техніку, одяг, засоби гігієни та дезінфекції тощо), яка необхідна країні (армії, медикам, територіальним оборонам, населенню тощо) у час війни, задля поширення цієї інформації серед компаній-членів Асоціації ( яких є близько 1000) та інших представників бізнесу.

 

На платформі вже опубліковано близько 100 Потреб. Їх можна посортувати по категоріях, областях та органах влади для більш швидкого пошуку. Кожна Потреба містить детальну інформацію про необхідну продукцію, бажану кількість та контактні дані відповідальних осіб, з якими можна зв’язатися безпосередньо для уточнення деталей. Також на платформі містяться Пропозиції – оголошення з інформацією про допомогу, яку бізнес готовий надати під час війни іншому бізнесу, населенню, представникам державної влади. Всі Пропозиції можна відсортувати по місцезнаходженню та категоріях.

 

Питання підтримки та забезпечення усім необхідним Збройних сил України, медиків, територіальних оборон та гуманітарна допомога населенню нашої країни є на сьогодні надзвичайно важливими та сприяють спільному досягненню необхідного результату – перемоги України. Проект Sekond Chance Bank є соціальним та не має комерційної мети, він знаходиться за посиланням: https://eba.com.ua/secondchance-bank/

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту