Змінений режим роботи центру видачі гумдопомоги у Стрию
![Змінений режим роботи центру видачі гумдопомоги у Стрию](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/dc5aa9cf-095c-4e6c-9e0c-ec88c0f5934d.jpg)
Впродовж тижня у Стрию продуктові набори для ВПО надавала чеська гуманітарна організація “Людина в біді”. Сьогодні пункт видачі (ЗОШ №8) працює останній день. Уже з понеділка, 15 серпня, відновлює роботу місцевий центр надання гуманітарної допомоги за адресою вул.С.Бандери, 51. Продуктові набори для внутрішньо переміщених, які зареєстровані у Стрийській громаді, видаватимуть одноразово. Змінений режим роботи: тільки понеділок та четвер з 9.00 до 12.00.