Звіт. 25.11.2021р. 17.00. Народний дім (вул.Народна,8), онлайн-трансляція у ФБ
![Звіт. 25.11.2021р. 17.00. Народний дім (вул.Народна,8), онлайн-трансляція у ФБ](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/261028428_270665848436060_3776666451584624745_n.jpg)
Анонсований звіт міського голови 25 листопада відбудеться також і наживо.
У Міністерстві охорони здоров’я повідомили про стабілізацію показників захворювання і ймовірний вихід з «червоної» зони, тому для зручності громадян публічний звіт відбуватиметься у Народному домі м. Стрия (вул.Народна,8) з прямою трансляцією на сторінці міської ради у ФБ.
Вхід можливий тільки при наявності повної вакцинації або з негативним ПЛР-тестом.
Початок о 17.00 год.