До зими готові

6 Грудня 9:03
Синоптики попереджають про снігопади цього тижня, тому без нагальної потреби просимо утриматися від поїздок приватним автотранспортом. Міські комунальники до зими підготувалися завчасно і сподіваємося минулорічний колапс не повториться. Кількість техніки збільшили вдвічі. У МККП готові дві машини з піскорозкидувачем і відвалом, два трактори з фронтальним навантажувачем, один трактор з відвалом і два великі ескаватори. Заготовлено більше 2 тис. тон піскосоляної суміші. Також закупили по одному трактору з відвалом на два старостинські округи. Дороги між селами — є дорогами загального значення і ними опікуватиметься “Райавтодор”. У них напоготові 2 грейдери і 3 піскоризкидувальні машини. Щоночі комунальники моніторять стан доріг і при необхідності розпочинають роботу у нічний час. У випадку понаднормових снігопадів буде залучена додаткова техніка з приватних підприємств на договірних умовах. Для цього розроблена спеціальна програма та передбачене паливо. Нехай зима усім нам принесе тільки приємні враження.
Підписуйтесь на наш Телеграм канал