Командування зенітного ракетного полку ім. Українських Січових Стрільців та «Спілка учасників АТО Стрийщини» подякували голові громади Олегу Канівцю

6 Грудня 8:35
Напередодні Міжнародного Дня волонтера командування зенітного ракетного полку ім. Українських Січових Стрільців та «Спілка учасників АТО Стрийщини» подякували голові громади Олегу Канівцю за волонтерську допомогу захисникам України та за підтримку особового складу частини у часі російсько-української війни.
Військовослужбовці та ветерани вручили голові подяки, пам’ятну медаль та навіть підкову з тризубом, яку виготовили вояки на передовій.
Волонтерською діяльністю голова займався ще задовго до посади мера, будучи керівником БФ «Добре серце». Тому військові відзначили багаторічний досвід співпраці з Олегом Канівцем.
Принагідно у п’ятницю з ініціативи голови на схід вирушила чергова партія благодійної допомоги українським захисникам.