Дні України в Люксембурзі

17 Жовтня 16:51

Делегація зі Стрия відвідала місто-побратим Еш-сюр-Альзет. Тут стрияни взяли участь в заходах на підтримку України, а також у місцевій мерії провели кілька робочих зустрічей, зокрема, з головою Єврокомісії в Люксембурзі Anne Calteux, представниками міністерства закордонних справ та інших європейських міст-побратимів Ешу.
Люксембург на державному рівні засвідчив свою солідарність з Україною, а місто Еш – дружбу та реальну підтримку.
Голова Стрийської громади Олег Канівець подякував за особливу увагу до нашого міста та країни. За надану допомогу від міста Еш-сюр-Альзет в Стрийській громаді буде збудований дитячий майданчик у селі Кути, а також буде придбана побутова техніка для центрів, де проживають ВПО.
На наступний рік визначили співпрацю у сферах медицини та управління відходами.
Дякуємо меру міста Еш Джорджу Мішо та координатору роботи з містами побратимами Даніелю Кодело за відкритість та партнерство.