Відійшов у вічність депутат Стрийської міської ради, відомий стрийський волонтер та атовець Ростислав Тищенко
![Відійшов у вічність депутат Стрийської міської ради, відомий стрийський волонтер та атовець Ростислав Тищенко](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/a307fb3d-0f1b-49c1-870f-c5fb2228d1dc.jpg)
Сумна звістка. Відійшов у вічність після тривалої боротьби з важкою недугою депутат Стрийської міської ради, відомий стрийський волонтер та атовець Ростислав Тищенко. Щиро співчуваємо близьким та рідним. Це непоправна втрата для всієї громади і особливо для сім’ї, без батька залишилося двоє діток.
Парастас відбудеться сьогодні, 4.07.22, о 19.30. Похорон завтра, 5.07.22, о 12.00. Церква Благовіщення Вічна пам’ять! Назавжди в серцях!