Відбуваються комплектування добровольчого формування Стрийської ТГ
![Відбуваються комплектування добровольчого формування Стрийської ТГ](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/terytorialna-oborona-tro.jpg)
Уже тепер згідно з Законом України «Про основи національного супротиву в Україні» та положення «Про формування добровольчих формувань територіальних громад» у внутрішньому дворі Стрийської міської ради (клуб «Сене») відбувається комплектування добровольчого формування Стрийської ТГ. У пріоритеті чоловіки, що служили в армії та наявність вогнепальної зброї. Офіційно з підписанням контракту на три роки і з прийняттям присяги. Тільки сьогодні за пів дня уже прийняли понад 100 заяв від добровольців. Дякуємо Вам, наші захисники! Разом до перемоги! Україна понад усе!