Благодійний ярмарок у Стрию
![Благодійний ярмарок у Стрию](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/0e365f33-ab5c-46cc-a972-53424b273415.jpg)
Громадське формування з охорони громадського порядку “Стрийська сотня Січових Стрільців” у суботу, 20 серпня, проведе благодійний ярмарок на Майдані Ринок, на якому збиратимуть кошти для добровольчого батальйону “Карпатська Січ”. У програмі ярмарку: фудкорти, фотозона, виставка зброї, малювання портретів, продаж сувенірів, приготування та продаж бограчу, аквагрим, виступ Yrcash (Юрко Юрченко), ведучий – Анатолій Піх, музичний супровід – Остап Олексин.
Початок о 10:00 год.