До уваги жителів с.Добряни, с.Заплатин, с.Зарічне та с.Піщани (відключення електроенергії)
![До уваги жителів с.Добряни, с.Заплатин, с.Зарічне та с.Піщани (відключення електроенергії)](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/39b87897-044e-4fbe-8c23-f801faf51e28.png)
ПрАТ «Львівобленерго» повідомляє про заплановані відключення електроенергії у зв’язку з проведенням ремонтних робіт 20.12.2021р. з 10:00 год. до 16:00 год. у с. Добряни, Зарічне та Заплатин (вул. Шевченка, 21), а також 21.12.2021р. з 09:00 год. до 15:00 год. у с. Піщани (ТзОВ “СГДСЗ”). З повним графіком ремонтних робіт на найближчий період можна ознайомитися на сайті “Львівобленерго” www.loe.lviv.ua у розділі “Планові відключення”. Окрім цього, оперативна інформація про час відновлення електропостачання під час аварій та ремонтних робіт — на сайті “Львівобленерго” www.loe.lviv.ua у розділі “Чому немає світла”.