Проводитиметься обговорення та розгляд містобудівної документації (детальні плани теритоій на сайті у розділі Громадські ініціативи – Архітектура та містобудування)

17 Грудня 10:28

З метою врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації, проводиться обговорення та розгляд містобудівної документації:

1. Детальний план території обмеженої обмеженої вул. Б.Лепкого, вул. Сагайдачного, вул. Вокзальною в м. Стрий (внесення змін).
  2. Детальний план території обмеженої обмеженої вул. І.Мазепи, вул.Шевченка, вул. Валовою, вул. Поштовою в м. Стрию.
  3. Детальний план території обмеженої вул. Рильського, вул. Вітовського, вул. Волошина в м. Стрий.
  4. Детальний план території обмеженої вул. О.Басараб, вул. Об’їзною, вул. І. Багряного, вул. Скибінського (внесення змін) в м. Стрий.
  5. Детальний план території обмеженої вул. Т.Шевченка, вул. П.Сагайдачного, вул. С.Бандери в м. Стрию.
  6. Детальний план території обмеженої площею 22 Січня, вул. Незалежності, вул. Людкевича в м. Стрий.
  7. Детальний план території обмеженої вул. Шевченка, вул. Олесницького, вул. С.Бандери, вул. 1-го Листопада в м. Стрий (внесення змін).
  8. Детальний план території обмеженої вул. Нижанківського, полігоном ТПВ, залізничною колією в м. Стрий.
  9. Детальний план території обмеженої вул. Незалежності, площею 22 Січня, вул. Стецька в м. Стрий.

Замовник містобудівної документації: Виконавчий комітет Стрийської міської ради.

Відповідальні за розроблення та фінансування відповідного детального плану території:

1. Шимків В.М.
  2. Зрайло В.І.
  3. Леськів І.В.
  4. Матківський М.Б., Лесишин О.Р.
  5. Головко С.Т.
  6. Релігійна громада Римо-Католицької Церкви парафії Народження Пресвятої Діви Марії.
  7. Старовецький Ю.С., Салабай В.Ф.
  8. ГК «ім..Нижанківського»
  9. Дрозд І.В.

Розробник містобудівної документації (детального плану території):

1. ПП «Бренд-Софт»
  2. ФОП Дирик Т.Т.
  3. ФОП Дирик Т.Т.
  4. ФОП Дирик Т.Т.
  5. ФОП Дирик Т.Т.
  6. ФОП Дирик Т.Т.
  7. ФОП Дирик Т.Т.
  8. ФОП Дирик Т.Т.
  9. ФОП Дирик Т.Т.

Підстава для розроблення:

1. Рішення Стрийської міської ради від 10 грудня 2019р. №858.
  2. Рішення Стрийської міської ради від 30 вересня 2021р. №627.
  3. Рішення Стрийської міської ради від 11 листопада 2021р. №721.
  4. Рішення Стрийської міської ради від 22 грудня 2021р. №44.
  5. Рішення Стрийської міської ради від 11 листопада 2021р. №721.
  6. Рішення Стрийської міської ради від 11 листопада 2021р. №721.
  7. Рішення Стрийської міської ради від 11 листопада 2021р. №721.
  8. Рішення Стрийської міської ради від 29 квітня 2021р. №333.
  9. Рішення Стрийської міської ради від 30 вересня 2021р. №627.

З проектами детальних планів території, їх техніко-економічними показниками, пояснювальними записками, розділами «Охорона навколишнього природного середовища» / «Звітами про стратегічну екологічну оцінку» можна ознайомитись на офіційному сайті Стрийської міської ради “www.stryi-rada.gov.ua” та у відділі містобудування та архітектури Управління містобудування та архітектури   каб. 37, 41 (3 поверх) тел.7-12-42, 7-13-16 з 18 грудня 2021 року по 18 січня 2022 року (в робочі дні)  за адресою: м.Стрий, вул. Т.Шевченка, 71.

Відповідальний за організацію розгляду пропозицій – заступник начальника відділу містобудування та архітектури Управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Стрийської міської ради Хухра І.Й.

Пропозиції надаються особисто або через уповноваженого представника в загальний відділ виконавчого комітету Стрийської міської ради (каб. №19) за адресою: м. Стрий, вул. Т.Шевченка, 71 з 18 грудня 2021 року по 18 січня 2022 року.

Пропозиції (зауваження) подаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистого підпису; від юридичних осіб – із зазначенням їх найменування, місцезнаходження, посади і особистого підпису керівника / на електронну пошту – stryimvk@ukr.net.

Пропозиції повинні містити чіткі обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції, подані після встановленого строку не розглядаються.

Громадські слухання щодо проектів містобудівної документації відбудуться в каб. №38 о 16.00 12 січня 2022 року за адресою: м.Стрий, вул. Т.Шевченка, 71.

МІСЬКВИКОНКОМ