Відкрито безкоштовний доступ до навчального курсу!
![Відкрито безкоштовний доступ до навчального курсу!](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/безкошт-доступ.png)
Якщо ви бажаєте здобути практичні навички за цим курсом під керівництвом досвідчених майстрів, ви можете звернутися за додатковою інформацією до найближчого центру зайнятості.
Навчання здійснюється в закладах освіти Державної служби зайнятості в Сумах, Львові та Одесі. По закінченню навчання особа отримує сертифікат. Детальніше про систему закладів професійно-технічної освіти служби ви можете дізнатися тут:https://www.dcz.gov.ua/storinka/centry-profesiyno-tehnichnoyi-osvity
Нагадуємо, що учасники бойових дій, особи з інвалідністю та безробітні можуть безкоштовно навчатися за цією та іншими програмами. Учасники бойових дій та особи з інвалідністю внаслідок війни можуть подати заяву онлайн.