30 вересня Україна відзначає свято родинного затишку та дитячої надії – День усиновлення

30 Вересня 13:00

У Стрийській громаді створені три прийомні сім’ї, в яких виховується п’ятеро дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. 51 дитина – виховується в сім’ях опікунів та піклувальників, 29 – усиновлено. Проте 23 дитини все ще перебувають у дитячих державних закладах і з нетерпінням чекають на свої родини. Як зазначають в службі у справах дітей, в цьому році зросла кількість звернень громадян Стрийської територіальної громади, які готові усиновити дитину. Дякуємо усиновлювачам, батькам-вихователям, опікунам, піклувальникам, прийомним батькам та усім небайдужим до долі дітей, усім, хто розуміє, наскільки важливим є виховання дітей у повноцінних родинах. Бажаємо Вам крокувати по життю з Вірою, Надією, Любов’ю та Мудрістю!