Вітайте «Чарівну стриянку 2021»!

30 Серпня 5:19

В рамках святкування Дня міста у Стрию відбувся конкурс «Чарівна стриянка». Організатори заходу – Стрийська міська рада та модельне агенство “Аngel’s models”. Учасниць привітав міський голова Олег Канівець, фіналісток нагороджував заступник міського голови Андрій Стасів.

Головну корону конкурсу краси у Стрию та новий титул отримала конкурсантка під номером 7 Вікторія Лучейко. Переможниці 18 років, є студенткою факультету графічного дизайну у Національному університеті “Львівська політехніка”. Красуня перемогла і в номінації “Міс глядацьких симпатій”.

Першою віце – міс стала номер 13 Анастасія Лозовик, друга віце-міс – Романа Мороз (номер 14). Вітаємо красунь!