У Стрийському будинку дитячої та юнацької творчості відкрили STEAM центр

23 Жовтня 15:05

У Стрийському будинку дитячої та юнацької творчості відкрили STEAM центр, що спрямований на розвиток технічних та інноваційних навичок серед дітей віком 12-18 років.

Центр оснащений сучасним обладнанням та інструментами для експериментів, навчання Minecraft Education, програмуванню, робототехніки, мистецтва та дизайну, що дозволяє дітям отримати практичні навички у цих сферах.

Взяли участь у відкритті центру голова ЛОВА Максим Козицький, директор департаменту освіти ЛОВА Олег Паска, голова Стрийської громади Олег Канівець та представники проекту.
Проект STEAM центр реалізований ГО “Тех Стартап Скул” за підтримки Дитячого фонду ООН (UNICEF). Вартість проекту понад 1 млн грн.

Дякуємо меценатам за можливість розвитку позашкільної освіти у Стрийській громаді.
До слова, у Стрийському будинку дитячої та юнацької творчості навчається майже 2,5 тисячі дітей, які охоплені навчанням у більш як 40 гуртках різного спрямування.