Відбулося нагородження переможців фотоконкурсу “В об’єктиві молодих” з нагоди Дня молоді

29 Червня 6:19

В межах святкування відбулося нагородження переможців фотоконкурсу “В об’єктиві молодих” з нагоди Дня молоді, яке організував відділ молодіжної політики управління культури, молоді та спорту. В номінації “Портрет” перемогу здобув Богдан Верес, друге місце за Ольгою Сидій. В номінації “Пейзаж” призові місця відповідно — Божена Наливана, Роман Данків, Марта Северін. Також подяку за участь отримав Олександр Ільницький.

Члени журі — Олег П’ясецький, Таїсія Гайдукевич та Оксана Лесишин відзначили креативне бачення юних фотомитців.

Переможців привітала начальник відділу молодіжної політики Оксана Лесишин і подарувала подяки та грошові подарунки.