В Департаменті охорони здоров‘я ЛОДА відбулась нарада у форматі дискусійного клубу

16 Серпня 13:47

«Вакцинація від COVID-19 – уся інформація у вас на долоні». Під такою назвою в Департаменті охорони здоров‘я ЛОДА відбулась нарада у форматі дискусійного клубу. Участь у заході взяли заступник Міністра Охорони здоров‘я – головний санітарний лікар України – Ігор Кузін, регіональні координатори МОЗ із вакцинації та профільні експерти. Серед учасників були й керівники стрийських закладів охорони здоров’я. Спікером і модератором дискусії був Федір Лапій – голова Національної технічної групи експертів з питань імунопрофілактики. Обговорювали види, ефективність та безпечність вакцин, а також схеми вакцинацій для дітей, протипокази та вакцинація вагітних. Фахівці погодились, що вакцинуватись необхідно всім, тому що саме це єдиний шлях до подолання хвороби. Невдовзі наші медики підготують розширені матеріали на тему вакцинації, щоб кожен зміг отримати відповіді на свої запитання.