Управління культури, молоді та спорту отримало нового начальника

10 Серпня 11:12

Ірина Пукас – новий начальник Управління культури, молоді та спорту Стрийської міської ради. Сьогодні у перший робочий день відбулося її офіційне представлення. Ірина Пукас родом із села Довге. Має дві вищі освіти: ЛНУ ім.І.Франка, спеціальність історія, УКУ – філософія і богослов’я. Також закінчила аспірантуру на кафедрі теорії та історії культури за спеціальністю релігієзнавство. Розпочинала професійний шлях педагогом у Станківській середній школі, згодом в Українському Католицькому Університеті (науковий співробітник та викладач), в ЛНУ ім.І.Франка (асистент кафедри) та в Львівській обласній раді (помічник голови, начальник управління). Бажаємо результативної роботи на новій посаді! Підтримки і розуміння від колективу!