У Стрию відбувся традиційний День автентичного одягу

20 Вересня 11:43

Ця подія відбулася в рамках святкування 120-ї річниці від Дня народження Народного дому. Розпочалось дійство урочистою ходою, яку очолив голова Стрийської громади Олег Канівець. Учасники пройшлись головною вулицею міста до Народного дому, де відбувся показ вишитого вбрання з бабусиних скринь та музейних фондів Стрийської ТГ. Також гарний настрій присутнім подарував колоритний колектив ”Намисто” та танцювальний колектив “Стрияночка” під керівництвом Олексія Боровницького та Оксани Андреїшин. Приємною несподіванкою для всіх став майстер-клас від відомих танцюристів. Організували дійство Управління культури молоді та спорту Стрийської ТГ у партнерстві з Фондом громад “Рідня”, краєзнавчим музеєм “Верховина” та адміністрацією Народного дому. До слова, День автентичного одягу зародився не так давно у Рівному і вже звідти традицію запозичили і інші міста України.

Фото: Олег Ковердан