У Стрию розпочався процес розроблення проєктів Стратегії розвитку Стрийської територіальної громади

16 Вересня 6:06

Відбулася перша стратегічна сесія, яку розпочав голова Львівської ОДА Максим Козицький та міський голова Олег Канівець. Робочі групи працювали за кількома напрямками: економіка, медицина, освіта, спорт, сільське господарство, культура та туризм. Учасниками стали представники місцевого самоврядування, міські депутати, підприємці, директори шкіл, медики, представники громадських організацій. Супроводжують напрацювання стратегії спеціалісти департаментів Львівської обласної державної адміністрації. Основне завдання – визначити реальні потреби, можливості, накреслити шлях розвитку і встановити цілі, до яких прямуватиме громада протягом наступних кількох років. Робочі групи працюватимуть і надалі, етапи розробки стратегії передбачають кілька місяців. Згідно з розпорядженням міського голови готовий проєкт Стратегії буде поданий на розгляд сесії Стрийської міської ради до кінця цього року.